پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : KING

شماره تلفن : 86-18115005888

WhatsApp : +8618115005888

Free call

سفارش اول با آرون

May 21, 2015

آخرین مورد شرکت سفارش اول با آرون

من یک بار با چنین مشتریانی روبرو شدم که ابتدا به من امید بزرگی بخشید ، سپس آن را "خاموش" کردم و بعد از چند پیچش و چرخش دوباره آن را مشتعل کردم.

من از طریق اینترنت با آرون آشنا شدم. بعداً ، پس از ارسال ایمیل ، آرون پاسخ داد که برای برش نمونه برداری مرا به فرزهای فرز ارسال می کند. در آن زمان ، فکر کردم عجیب است که او از طریق اولین تماس ، دستگاه فرز فرز را برای من ارسال می کند. هنوز از او اندازه و میزان استفاده از برش های مورد نیازش را پرسیدم. اما او پاسخ نداد. در آن زمان ، من فکر کردم که او دیگر جواب نخواهد داد.

بعداً نامه های بیشتری را امتحان کردم. و بعد از یک دوره زمانی ، احتمالاً در اواخر آوریل 2012 ، دقیقاً در زمان نمایشگاه کانتون ، آرون سرانجام نامه ای را برای من نوشت و از من در مورد شماره غرفه این نمایشگاه سؤال کرد ، و من به او گفتم که ما شرکت نخواهیم کرد اما ممکن است در ماه اکتبر شرکت کند. سپس او از من سؤال كرد كه آیا می توانم هنگام ارسال عکس نمونه از من نقل كنم یا نه؟ من به "بله" گفتم به زودی هارون تصویری از دستگاه فرز را برایم ارسال کرد و از من درخواست پیشنهادی کرد. پس از قیمت گذاری ، آرون گفت که نمونه های خود را برای من ارسال می کند و من چند روز بعد نمونه برش فرز را دریافت کردم.

سپس ، وقتی نمونه های ما آماده شد ، از او می پرسم چگونه بیان کند. وی پرسید چگونه سفارش می دهد؟ اگر هزینه تحویل صریح نمونه برش فرز قابل استرداد باشد ، من به او گفتم كه بطور معمول نمونه ها را به صورت رایگان برای مشتریان تهیه می كنیم ، اما هزینه حمل بار بر عهده مشتریان خواهد بود. بعد از آن همه چیز خوب پیش می رود. با این حال ، آرون دریافت که نمونه ها در طول حمل و نقل پس از دریافت آسیب دیده اند. او مرا سرزنش كرد و گفت كه نمونه ها به محض تمام شدن براي او ارسال شده اند. توضیح دادم که آنها در حمل و نقل آسیب می بینند و قول می دهم که بخش عمده ای از آنها به خوبی انجام شود. سرانجام ، آرون بدون گفتن چیزی دستور را قرار داد. برای اولین بار ، سفارش بزرگ نبود. من قبل از تحویل گرفتن عکس از فله عکس کردم تا آرون را بررسی کنم. او بسیار راضی بود و خیلی سریع هزینه کرد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

czxptools@163.com
+8618115005888
86-18115005888
86-18115005888