پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : KING

شماره تلفن : 86-18115005888

WhatsApp : +8618115005888

Free call

چهار عامل اصلی که باعث می شوند کارخانه های انتهایی متفاوت عمل کنند: 1. درجه های کاربید و کیفیت

August 21, 2019

آخرین اخبار شرکت چهار عامل اصلی که باعث می شوند کارخانه های انتهایی متفاوت عمل کنند: 1. درجه های کاربید و کیفیت

بیایید با مواد اولیه کاربید کارخانه شروع کنیم. در حالی که تولید کنندگان آسیاب های انتهایی غالباً از برش های خود به عنوان "کاربید جامد" یاد می کنند ، در حقیقت ، با دقت بیشتری "کاربید سیمانی" خوانده می شوند. BTW ، من فکر نمی کنم که آنها سعی کنند پشم را بر چشمان هر کسی بکشند ، بازاریابی فقط نمی تواند در برابر صفت های بیشتری مقاومت کند و به راحتی می توان گفت از "جامد" استفاده می کنند تا به کارخانجات نهایی که از درج استفاده نمی کنند استفاده کنند.

با این وجود ، این ماده به هیچ وجه یک فلز جامد نیست ، اما یک ماتریس متشکل از کاربید تنگستن (که خود تنگستن و کربن در قسمتهای مساوی است) همراه با یک کبالت به طور معمول چسبنده نگه داشته شده است. علاوه بر این ، ممکن است یک پوشش آسیاب انتهایی بسیار نازک برای تقویت بیشتر عملکرد وجود داشته باشد. اطلاعات بیشتر در مورد پوششهای آسیاب انتهای زیر.

همانطور که انتظار می رود ، این کاربید تنگستن است و نه اتصال دهنده ای که برش جدی را انجام می دهد. از این رو بسیاری از کیفیت های کاربید تابعی از میزان دانه های کاربید تنگستن در مقابل میزان چسبندگی است. کاربید ارزان قیمت اتصال بیشتری نسبت به کاربید با کیفیت بالا و گران قیمت دارد. این امر می تواند بوسیله طرز تهیه مواد یا به دلیل اندازه دانه ایجاد شود.

تولید کنندگان از اصطلاحاتی مانند "زیر میکرون" و "ریزگرد" برای توصیف نمرات بهتر استفاده می کنند. هرچه دانه‌های کاربید تنگستن کوچکتر شوند ، تعداد بیشتری از آنها نسبت به صحافی وجود دارد.

ظرفی از یاطاقان توپ را تصور کنید. فرض کنید یک ظرف را با توپ های بزرگ و یک ظرف کوچک به اندازه دیگر با توپ های بسیار کوچکتر پر کنیم. سپس شروع می کنیم تا هر ظرف را با آب پر کنیم تا کامل به بالای آن برسد. کدام ظرف می تواند آب بیشتری را در خود نگه دارد؟ ظرف با توپ های بزرگتر فضای بیشتری بین توپ ها برای آب دارد و از این رو آب بیشتری را در خود نگه می دارد. یاطاقان توپ را به عنوان دانه های کاربید تنگستن و آب به عنوان چسب فکر کنید.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

czxptools@163.com
+8618115005888
86-18115005888
86-18115005888