پیام فرستادن
تماس با ما

تماس با شخص : KING

شماره تلفن : 86-18115005888

WhatsApp : +8618115005888

Free call

آسیاب پایان چیست؟

March 2, 2019

آخرین اخبار شرکت آسیاب پایان چیست؟

از دهه 1800 به این فرآیند مواد سایشی به عنوان "فرز" گفته می شود. با برش ، زمین یا خرد کردن مواد ، طیف گسترده ای از محصولات ایجاد می شود.

امروزه روند فرز به طور کامل انجام می شود. برش های چرخشی و مته های ساخته شده به دستگاه فرز بزرگ متصل شده و برای خارج کردن مواد از قطعه کار معین استفاده می شود.

با توجه به انتخاب نامحدود انواع مته های مختلف مته و فرز ، فرایند فرز قادر به تولید تقریبا هر چیزی از جمله قطعات اسلحه ، تخته مدار ، جواهرات و موارد دیگر است. با استفاده از روشها و ابزارهای مختلف فرزکاری ، فرآیندهای فرز مشخصی در صنعت فرز امروز ایجاد شده است. یکی از این مراحل ، فرز پایان است.

آسیاب انتهایی در درجه اول با توجه به نوع ابزاری که برای سایه زدن به مواد معین استفاده می شود با سایر فرآیندهای فرز متفاوت است. بر خلاف برش و مته های مته ، آسیاب های انتهایی دارای برش دندان در طرفین و انتهای آسیاب هستند. علاوه بر این ، برنامه های فرز برای آسیاب پایان بی نظیر است. آسیاب های انتهایی به طور معمول در برنامه های کاربردی مورد نیاز فرزکاری ، فرز ردیاب ، آسیاب شکل ، فرز صورت و غوطه وری استفاده می شوند. برای برنامه های کاربردی غیر متعارف یا منحصر به فرد ، ابزارهای شینپنگ در زمینه طراحی کارخانجات پایان کاربید سفارشی تخصص دارند.

برای پاسخگویی به نیازهای کاربردی خاص ، کارخانه های تولیدکننده انتهایی با طرح های مختلف ، مواد ، قطرها ، طول ، فلوت ها ، پوشش های محافظ و غیره تولید می شوند:

آسیابهای آلومینیومی

Roughing End Mills
پایان دادن به میلز
میدان پایان میلز
Ball NoseEnd Mills

آسیاب های گوشه ای Radius End
گوشه گرد پایان میلز

...


انتخاب آسیاب پایان کار ساده ای نیست. هر کسب و کار باید در نظر بگیرد که کدام کارخانه ختم به بهترین وجهی متناسب با برنامه مورد نظر بوده و حداقل هزینه تولید را در پی دارد.

مواد ابزار زنی - مواد گران قیمت و با کیفیت بالا ابزارهایی با دوام بیشتری دارند که می توانند با سرعت بیشتری کار کنند. بهترین آسیاب های پایان از فلز کاربید ساخته شده اند. Xinpeng Tools طیف گسترده ای از کارخانجات پایان کاربید جامد را تولید می کند تا اطمینان حاصل کند که ماشین کاری ها نتایج کارایی بالایی را دریافت می کنند.

پوشش های پایان میل - پوشش های محافظ با کاهش ساییدگی و پارگی به افزایش عمر ابزار کمک می کنند. بیشتر پوشش ها مانند نیترید تیتانیوم به محافظت از ابزار کمک می کنند ، اما برخی دیگر به افزایش راندمان ابزار کمک می کنند. به عنوان مثال ، ابزارهای روکش دار TiAIN نیاز به روانکاری را کاهش داده و یا از بین می برند زیرا این پوشش به جلوگیری از چسباندن آلومینیوم به ابزار کمک می کند.

ابزارهای روکش دار در ابتدا گران تر هستند ، اما در دراز مدت به دلیل افزایش طول عمر و کارآیی می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند.


زاویه های مارپیچ - مواد مختلف به زاویه های مختلف مارپیچ نیاز دارند. در صورت ذوب فلزات سخت ، زاویه های مارپیچ کم برای نتایج موفقیت آمیز لازم است. از طرف دیگر زاویه های بالای مارپیچ برای فلزات نرم بهترین است.

اینها فقط چند متغیر کلیدی هستند که در هنگام انتخاب آسیاب پایان در نظر گرفته می شوند. ابزارهای Xinpeng می توانند به شما در یافتن آسیاب پایان کامل کمک کنند. با ما تماس بگیرید: ktcendmillcutter@163.com.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

czxptools@163.com
+8618115005888
86-18115005888
86-18115005888